השירותים שלנו

ברוכים הבאים לחברת ע.ד אשכנזי, החברה המובילה בשוק הישראלי להובלות המספקת מגוון שירותי הובלה ועבודות בגובה ומעניקה את השירות המקצועי ביותר. חברתנו הוקמה במטרה לספק ללקוחות שירות מהיר ובטוח שמתבצע על ידי אנשי המקצוע עם הניסיון הרב ביותר וההכשרות המתאימות ועל פי הנהלים והתקנים השונים. מוזמנים לפנות אלינו לכל שאלה.

הובלת חומרים מסוכנים

אנו מומחים בהעברת חומרים מסוכנים ומתחייבים על שירות מהיר, בטוח ומקצועי. אנו בעלי ניסיון רב ועומדים בכל התקנים והדרישות להעברת החומרים המסוכנים בדרך הטובה ביותר.

הובלת ציוד בניין

מנהלים פרויקטים שונים וזקוקים לחברת הובלת ציוד בניין מקצועית ובטוחה? אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו וליהנות משירות מהיר, בטוח ומקצועי ובמחירים המשתלמים ביותר בשוק.

הנפה לגובה

אנו מספקים שירותי הנפה לגובה של ציוד כבד עבור חברות בנייה, קבלנים ולקוחות פרטיים שונים. אנו מתחייבים על שירות מהיר, מקצועי ובטוח לאורך כל התהליך. מוזמנים לפנות אלינו למידע נוסף.

העברת מפעלים

מזל טוב, אתם עוברים מפעל? אנו כאן בשבילכם. אנו מספקים שירותי העברה למפעלים ומתחייבים על שירות מהיר, מקצועי ובטוח לאורך כל התהליך. שירותי העברה מתבצעים באמצעות הכלים המתקדמים ביותר.

עבודות סל אדם

זקוקים לשירות עבודות "סל אדם"? אנחנו כאן בשבילכם. אנו החברה המובילה בביצוע עבודות סל אדם ומתחייבים על השירות הטוב ביותר תוך כדי שמירה על בטיחות. פנו אלינו למידע נוסף.

שינוע מטענים

מחפשים שירותי שינוע מטענים או העברת סחורות? מוזמנים לפנות אלינו ולקבל את השירות המהיר, המקצועי והבטוח ביותר. חברתנו מומחים בשירותי שינוע מטענים ותספק עבורכם את השירות הטוב ביותר.

מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

מקצועיות | איכות | הגינות | אדיבות | יעילות

ALIOS – You Must Be Different