כך תבחרו את בעל המקצוע שיעביר לכם את הדירה

העברת דירה היא פעולה שכיחה בקרב התושבים במדינת ישראל. יש המעוניינים לעבור לעיר אחרת בעקבות משרה אטרקטיבית, ואחרים מעוניינים להישאר באותו האזור אך לעבור לדירה מרווחת יותר.
כך או כך רבים מבין התושבים זקוקים לשירותי הובלות מקצועיים. באמצעות חברת הובלות טובה ניתן לחסוך בדלק על נסיעות הלוך וחזור ברכב המלא בארגזי חפצים כבדים, וכמובן בזמן יקר.

כך תבחרו את בעל המקצוע שיעביר לכם את הדירה

כך תבחרו את בעל המקצוע שיעביר לכם את הדירה

חשיבותו של ביצוע העברת דירה מקצועי

כדי לעבור דירה בשלום וללא כאבי ראש מיותר יש צורך לבחור מוביל דירה טוב.
זאת משום שמוביל דירה בלתי מנוסה ובלתי מיומן עלול להוביל לנזק לרכוש על ידי אחיזה בלתי נכונה של החפצים בעת העברתם למשאית
ולאחר מכן לדירה החדשה ועל ידי הפגיעה בהם. לפיכך, אם אינכם מעוניינים לשלם סכומי כסף מיותרים עבור החפצים שניזוקו, כדאי לבחור איש מקצוע.

טיפים לבחירת מוביל מקצועי להעברת דירה

אלה כמה דגשים אשר יעזרו לכם לבחור מוביל מיומן:

  • הניסיון מדבר בעד עצמו – לפני שאתם פונים למוביל, מומלץ לברר כמה שנות ניסיון יש לו בשוק. לעתים שנות הניסיון מצוינות באתר האינטרנט, ובמקרים רבים ניתן פשוט לשאול את המוביל בשיחה הראשונית בטלפון.
  • שירותים מגוונים – מוביל מקצועי יכול להציע לא רק שירותי העברת דירה, אלא גם מגוון רחב של שירותים נוספים כמו הובלות מפעלים, הובלות בניין וציוד או העברת מפעלים.
  • מוביל מומלץ – אם מדובר במוביל מקצועי ומיומן, שמו הולך לפניו. ואם זה אכן כך, תוכלו למצוא את שמו בפורומים השונים העוסקים בתחום ההובלות או בקרב חברים המכירים את המוביל באופן אישי.
  • מוביל מורשה – ברשותו של כל מוביל מצויים רישיונות מתאימים המתירים לו לעסוק בתחומו. למשל, אם מדובר במוביל המציע שירותי הובלות מיוחדות באמצעות מנוף הרמה או בקירור, עלי להציג אישור מיוחד לכך.
  • חברה המציעה ביטוח – חברת הובלות מקצועית העובדת על פי חוק אינה משחררת את עובדיה לשטח מבלי לדאוג לביטוח עבור העובדים והחפצים של הלקוח.
    כאשר מדובר במובילים מיומנים, לא צפויות תקלות מיוחדות. עם זאת, תמיד כדאי להיות בטוחים מפני תקלות ותאונות בלתי צפויות.

הובלות באמצעות מנוף הרמה

אחד האמצעים היעילים שנועדו לסייע להעברת דירה הוא סל הרמה. זהו סל מיוחד המוצמד למנוף המסוגל להגיע לגובה רב של כ-16 קומות.
סל זה מקל על המובילים בהעברת החפצים אל המשאית וחוסך מהם את העליות והירידות החוזרות ונשנות במטרה להעביר בסיס של מיטה או ארון מטבח.
סל ההרמה מסוגל להכיל עד משקל של 400 קילוגרמים, ובכך מאפשר למובילים להוריד כמה חפצים בבת אחת מקומה גבוהה בבניין דירות.

Recent Posts

Leave a Comment