משאיף מנוף הרמה להשכרה

משאית מנוף הרמה להשכרה כחלק מהשירות אותו אנו מציעים בחברת ע.ד אשכנזי הובלות ומנופים בע"מ. חברות בניין וקבלנים המעוניינים להתחיל לשפץ דירה או לבנות דירה חדשה, יקבלו מנוף הרמה מקצועי ובהתאמה אישית לפי הצורך.

משאית מנוף הרמה להשכרה

משאית מנוף הרמה להשכרה

משאית מנוף הרמה להשכרה

כידוע, חברות בנייה ושיפוצים נעזרים בשירותים חיצוניים אשר נועדו לסייע בתהליך, הן לחברת הבנייה והן ללקוח הקצה. חברת הובלות במרכז ועד השכרת ציוד בנייה וכלי רכב מאסיביים כגון דחפור, משאית מנוף הרמה להשכרה, D9 וכו'. בכדי שחברת הבניה תוכל לסיים את עבודתם על הצד הטוב ביותר, באופן מקצועי ומועיל, יש לעשות שימוש בציוד מתקדם ומקצועי של חברת הובלות ומנופים במרכז ובכל חלקי הארץ. כך, ניתן לספק מענה מקצועי ושירות אדיב ללקוח הסופי ולשביעות רצונו.

אנו בחברת ע.ד אשכנזי הובלות ומנופים בע"מ, בעלי מוניטין של מעל ל-30 שנות ותק בענף ההובלות והשכרת המנופים בישראל. כל ההליך מתבצע לפי תו תקן ועל פי החוק הקבוע במדינת ישראל.

מנוף הרמה לכל צורך

צריכים לבצע עבודת קבלן באופן דחוף? תוכלו לפנות אלינו בכל עת ולתאם השכרת משאית מנוף הרמה בדחיפות, על מנת שתוכלו לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ובהקדם האפשרי. בכל מקרה בו עליכם לשנע תכולת בניין גדולה ומשטחים כבדים, תוכלו לפנות אל ע.ד אשכנזי מנופים והובלות, בכדי לבצע שינוע גם עבור תכולה מאסיבית אשר אין באפשרותכם לשנע באמצעות משאית רגילה.

מה עוד אנו מציעים עבורכם?

  • במידה ועליכם לבצע הובלה של חומרים מסוכנים, תוכלו לפנות אל הצוות שלנו ולקבל מענה ושירות מקצועי עד אשר יגיע המטען אל יעדו.
  • כמו כן, אנו מבצעים גם שירותי העברת מפעלים אשר נועד לבצע את העברה עבור מלוא תכולת המפעל בשלמותה, כך שתגיע בשלום אל יעדה ללא כל שריטה ופגע.
  • שינוע מטענים והעברת סחורות הוא שירות נוסף אשר אנו מציעים בחברתנו לטובת כל אלו אשר זקוקים להעביר כמויות גדולות של סחורה המיובאת מחו"ל.

לסיכום, אנו בחברת אשכנזי הובלות ומנופים נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת על מנת לבצע שירותי הובלה, שינוע והשכרת מנופים בהתאמה אישית, לפי סוג העבודה המבוקשת.
אנו נותנים את שירותנו הן למגזר העסקי (חברות הבנייה, קבלנים, מהנדסים) והן למגזר הפרטי (הלקוח הפרטי המעוניין להזמין שירותי הובלה ושינוע של תכולת הדירה מנקודה לנקודה.

התקשרו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר משתלמת לכל סוגי עבודות ההובלה והבניין, למגזר הפרטי והעסקי.

טלפון:

Recent Posts

Leave a Comment