מתקן הרמה מקצועי

מתקן הרמה מקצועי לגובה נועד לאפשר לחברת הבנייה חופש עבודה בתקופת הבנייה. הודות למתקן ההרמה, יכול הצוות לבצע את עבודתו נאמנה, ללא כל בעיה.

מתקן הרמה מקצועי לגובה

מתקן הרמה מקצועי לגובה – אשכנזי מנופים

מתקן הרמה מקצועי לגובה בהתאמה אישית

ישנם סוגים רבים של עבודות בנייה. עבודות בנייה ללקוח הפרטי ועבור הלקוח העסקי. כאשר מדובר בשיפוץ דירה או בנייה יחידת דיור, כמובן ששונה הדבר מבניית בניין מגורים או מגדלי יוקרה, או אפילו קניון מסחרי. כאשר מדובר על עבודה לגובה, יש לקחת בחשבון השכרת מתקן הרמה מקצועי לגובה אשר יוכל לאפשר לפועלים לבצע את עבודתם על הצד הטוב ביותר. חשוב לציין כי אין הרבה אופציות אחרות לביצוע עבודה בגובה. לכן, יש לעשות שימוש נכון בתשתיות הנכונות ולתאם ימים או טווח תאריכים אשר תזדקקו לעשות שימוש במתקן ההרמה לגובה.

מה עושים עם זה?

כאמור, מתקן ההרמה נועד לשימושם של חברות הבנייה, קבלנים, מהנדסים וכו'. אין כל שימוש במתקן זה עבור הלקוח הפרטי. חברת הבנייה תתאם מראש מול חברת ההובלות והשכרת המנופים טווח תאריכים אשר יקבע מראש, על מנת לספק את מתקן ההרמה המקצועי במקום ובזמן אשר סוכם מראש, וכל זאת על מנת שיוכלו הפועלים לעבוד בגובה ולבצע את כל סוגי עבודות הבנייה, כמו גם ניקוי משרדים בגובה בבניינים גבוהים במיוחד.

השכרת מתקן ההרמה לגובה הוא חלק בלתי נפרד מהשירות אותו מציעים בחברת הבנייה עבור הלקוח הפרטי או העסקי. לכן, כאשר מדובר בהקמת בניין רב קומות, מרכז מסחרי גדול או פרויקט מגורים חדש, אין מנוס מלעשות שימוש במתקן ההרמה המקצועי לגובה, וזאת על מנת שתוכל חברת הבנייה לבצע את עבודתם נאמנה כנדרש.

כל כלי העבודה עומדים בתו תקן ועומדים לרשותכם לאחר שנבדקה כשירותם לעבודות לגובה מסוג זה או אחר. כל שאלה אשר תהיו מעוניינים לקבל עליה תשובה בהרחבה, תוכלו לעשות זאת באמצעות המענה הטלפוני של חברתנו.

אנו עומדים לרשותכם בימים ושעות הפעילות של החברה ונשמח לספק עבורכם מענה מקצועי והולם לכל שאלה הנוגעת להובלה ושינוע של מטענים כבדים, העברת מפעלים, השכרת ציוד הרמה מקצועי במרכז ובכל חלקי הארץ, עבודות סל אדם, הובלת חומרים מסוכנים, הובלת ציוד בניין, הנפה לגובה וכו'.

חברת אשכנזי מנופים עם מוניטין של מעל ל-30 שנות ניסיון בענף ההובלות והמנופים בישראל ערוכים ומוכנים לקבל כל קריאה לעבודה הקשורה לשירותי החברה המוצעים באתר.

טלפון לתיאום והזמנת עבודה והשכרת מתקן הרמה לגובה:

 

Recent Posts

Leave a Comment