הובלות עם מנוף בהוד השרון

הובלות מנוף בהוד השרון מבצעים עם חברת ע.ד אשכנזי הובלות ומנופים – 30 שנות ניסיון בשירותי מנוף.

רוצים לשמוע על כל שירותי מנוף שאנחנו מספקים בהוד השרון?

השאירו פרטים או חייגו אלינו לשיחת ייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות!

הובלות מנוף

הובלות מנוף

הובלה עם מנוף משמשת להעברת פריטים כבדים או מגושמים. זה חלק חיוני לענף הבנייה ולתעשייה בכלל. משאיות מנוף משמשות בדרך כלל להובלת חפצים גדולים שלא ניתן לשאת ביד או באמצעות טנדר כגון:

  • הובלת חומרי בניין
  • הובלת עצים
  • הובלת ברזל
  • הובלת כלים כבדים
  • הובלת קורות

ועוד שימושים נוספים לתעשיית הבנייה.

אנו בע.ד אשכנזי הובלות ומנופים מתחמים בענף זה ועבדנו עם לא מעט חברות בניה וקבלנים מהמובילים בארץ.

יש  שימושים רבים נוספים להובלות עם משאית מנוף כגון הובלת מכונות, העברת מפעלים, הובלת משטחים ועוד הרבה עבודות שונות ומגוונות.

כעסק שפועל בתחום למעלה מ 30 שנה יצא לנו להיתקל ולעשות כמעט כל עבודה אפשרית ויש לנו את הניסיון, הידע והציוד כדי לבצע עבודה מקצועית ונכונה לכל לקוח ולכל פרוייקט.

 

משאית עם מנוף

למשאית מנוף יש בדרך כלל זרוע ארוכה עם וו בקצה שלה, אותה ניתן להעלות ולהוריד כדי לטעון ולפרוק מטען מעל פני הקרקע. הזרוע יכולה גם להסתובב הצידה כדי להרים ולשאת חפצים בצורה אופקית, כגון קורות, צינורות, מסבכים וכן הלאה.

משאית מנוף היא סוג של משאית המיועדת לשאת מנוף על מיטתה. משאית מסוג זה היא בעלת יכולת להרים את המנוף מהמיטה ולהניחו על מנת להקל על הרכבה או פירוק. משאיות מנוף מתוכננות לרוב עם מערכת הידראולית המאפשרת הרמת המנוף מהמיטה ביד אחת, מה שיכול להיות שימושי בעת הרכבה או פירוק של מנוף במקומות צרים. משאיות מנוף יכולות להיות מצוידות גם בכננות, המאפשרות להן לעבוד כמנופים ניידים בכוח עצמי לעבודות קטנות יותר כמו הרמת משאות במדרגות או על מדפים גבוהים.

ע.ד אשכנזי הובלות ומנופים הינה חברה משפחתית המתמחה בהובלות מנוף. יש לנו צי משאיות מנוף עם משאית מנוף לכל מטרה כמו הובלות מנוף ושירותי מנוף.

עבודות מנוף בפתח תקווה