הובלות עם מנוף בתל אביב

הובלות עם מנוף בתל אביב והסביבה מבצעים עם חברת ע.ד אשכנזי הובלות ומנופים – 30 שנות ניסיון בעבודות מנוף.

רוצים לשמוע על כל שירותי מנוף שאנחנו מספקים בתל אביב?

השאירו פרטים או חייגו אלינו לשיחת ייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות!

עבודת מנוף

הובלות עם מנוף

הובלה עם מנוף משמשת להעברת פריטים כבדים או גדולים. זה חלק בלתי נפרד מענף הבנייה. משאיות מנוף משמשות בדרך כלל להובלת חפצים גדולים שלא ניתן לשאת ביד או באמצעות טנדר כגון:

  • הובלת ברזלים
  • הובלת עצים
  • הובלת חומרי בניין
  • הובלת כלים כבדים
  • הובלת קורות

ועוד שימושים נוספים לתעשיית הבנייה.

בע.ד אשכנזי הובלות ומנופים מתחמים בענף זה ועבדנו עם לא מעט חברות בניה ועם הקבלנים מהמובילים בתל אביב בפרט ובכל הארץ בכלל.

יש כמובן שימושים רבים נוספים להובלות עם משאית מנוף כגון הובלת מכונות, העברת מפעלים, הובלת משטחים ועוד הרבה עבודות שונות ומגוונות.

כעסק שפועל בתחום למעלה מ 30 שנה יצא לנו להיתקל ולעשות כמעט כל עבודה אפשרית ויש לנו את הניסיון, הידע והציוד כדי לבצע עבודה מקצועית ונכונה לכל לקוח ולכל פרוייקט.

אז חייגו אלינו לקבלת הצעת מחיר להובלה עם מנוף בתל אביב

 

משאית מנוף

למשאית מנוף יש בדרך כלל זרוע ארוכה עם וו בקצה שלה, אותה ניתן להעלות ולהוריד כדי לטעון ולפרוק מטען מעל פני הקרקע. הזרוע יכולה גם להסתובב הצידה כדי להרים ולשאת חפצים בצורה אופקית, כגון קורות, צינורות, מסבכים וכן הלאה.

משאית מנוף היא סוג של משאית המיועדת לשאת מנוף על מיטתה.  משאיות מנוף מתוכננות לרוב עם מערכת הידראולית המאפשרת הרמת המנוף מהמיטה ביד אחת, מה שיכול להיות שימושי בעת הרכבה או פירוק של מנוף במקומות צרים. משאיות מנוף יכולות להיות מצוידות גם בכננות, המאפשרות להן לעבוד כמנופים ניידים בכוח עצמי לעבודות קטנות יותר כמו הרמת משאות במדרגות או על מדפים גבוהים.

ע.ד אשכנזי הובלות ומנופים הינה חברה משפחתית המתמחה בהובלות מנוף. יש לנו צי משאיות מנוף עם משאית מנוף לכל מטרה כמו הובלות מנוף ושירותי מנוף.

עבודות מנוף בפתח תקווה