הובלת חומרים מסוכנים

זקוקים לחברה להובלת חומרים מסוכנים? הגעתם למקום הנכון.

חברת ע.ד אשכנזי מתמחה בהובלות לתעשיה מכל הסוגים, ובכלל זה הובלת חומ"ס. 

הובלת חומרים מסוכנים

בעמוד זה נסביר לכם מעט על שינוע חומרים מסוכנים, כדי שתוכלו לבחור בצוות הנכון לביצוע הפרוייקט. מוכנים? הנה אנחנו מתחילים.

מה הם חומרים מסוכנים?

ראשית כל נסביר, מה מוגדר כ"חומר מסוכן"? משרד התחבורה מונה חומרים רבים שיכולים להיכלל תחת הגדרה זו. חומרים מסוכנים הם, לדוגמה, דלקים כמו בנזין, סולר, נפט, זפט ומזוט, כימיקלים רעילים או נפיצים, חומרי נפץ לשימוש אזרחי, גז, ועוד. כל אחד מהחומרים האלה יכול להיות קטלני בטיפול לא נכון.

הובלת חומ"ס בתעשייה יכולה להתבצע דרך הים, היבשה או האוויר, ותהליך הטיפול בהם הינו מורכב וזהיר, שכן כל טעות יכולה לגבות חיי אדם יקרים. 

הכנת המשלוחים, כלי הקיבול, תהליך האריזה, ועוד ועוד – כל אחד מאלה יש לו סדר פעולות נפרד שאין לוותר על אף שלב בו. גם להעמסה, שינוע ופריקה יש פרוטוקול ספציפי, בו אנחנו, "חברת ע.ד אשכנזי – הובלות ומנופים", מתמחים ומתמצאים.

שינוע חומרים מסוכנים

עד כאן, כנראה שכבר הסקתם שהובלות חומרים מסוכנים דורשות דיוק, מקצועיות, וכמובן זהירות רבה. כשבוחרים חברה להובלות חומרים מסוכנים, יש לבחור בחברה מקצועית ובעלת ניסיון. לא לחינם קיימים תקנים רבים ומחמירים שכל חברה העוסקת בהובלות חייבת לעמוד בהם על מנת לפעול בשוק הישראלי והעולמי כאחד. כל טעות יכולה להיות הרת אסון ולקחת חיי אדם.

הובלת חומרים מסוכנים בצורה הבטוחה ביותר!

ע.ד אשכנזי היא חברה להובלת חומרים מסוכנים, ובשל כך אנחנו מתייחסים לעבודה זו בכל הרצינות הדרושה. הצוותים המקצועיים שלנו מקפידים לעמוד בתקנים אלה בכל עת, ללא טעויות וללא פשרות. רבים לא יודעים, לדוגמא, שהובלות חומרים מסוכנים צריכות להתבצע בדרכים צדדיות ולא מרכזיות, שהנהגים חייבים לשאת ציוד אישי, מסמכים מיוחדים, אמצעי סימון ופריטים נוספים המצוינים בחוק. 

חרתנו על דגלנו מקצועיות, אמינות ובטיחות, למען העובדים והלקוחות שלנו כאחד.

אנחנו נוהגים להשתמש בציוד החדיש ביותר, כדי להבטיח העברה חלקה ללא תקלות. הציוד נבדק באופן תדיר, מאושר על ידי קצין הביטחון של החברה, והנהגים שלנו הם בעלי כל האישורים הנדרשים על ידי משרד התחבורה. הפעילות מתואמת עם המשטרה וכל הגופים הלוגיסטיים הנוספים.

חברה להובלת חומרים מסוכנים

מאחורי חברת ע.ד אשכנזי הובלות ומנופים עומדות מעל ל-30 שנות ניסיון בתעשייה, מה שהופך אותנו לחברה המומלצת ביותר לביצוע הובלות מסוג זה. ניהלנו מאות פרויקטים מוצלחים, ויש לנו רשימת המלצות ענפה.

עם ע.ד אשכנזי אפשר לישון בראש שקט בכל שלב של הפרויקט, בידיעה שהמכולה שלכם נמצאת בידיים טובות ואין סיכוי לתקלות הרות אסון. כי כשמדובר בשינוע חומרים מסוכנים, אין כזה דבר "בטוח מדי".

חשוב לציין שכדי שתהיו מכוסים מכל הכיוונים, כמובן שאנחנו דואגים לביטוח הולם עבור כל עבודת מנוף או הובלה. 

בשורה התחתונה - ללקוחות של ע.ד אשכנזי אין סיבה לדאגה, מרגע ההעמסה ועד רגע הפריקה.

הובלת חומרים מסוכנים - הדרך הבטוחה לעשות זאת

אל תתפשרו על השירות המקצועי, הזריז והבטוח ביותר! חברת ע.ד אשכנזי הובלות ומנופים פועלת בכל רחבי הארץ, ממטולה עד אילת, כולל יהודה ושומרון, כך שהשירות שלנו יכול להתאים לכל דורש. זאת בין אם אתם מעוניינים בהובלה מנמל אשדוד, נמל חיפה, שטח פרטי או כל מקום אחר. 

כשמדובר בשינוע חומרים מסוכנים, בטיחות היא המפתח, ובדיוק בגלל זה כדאי לכם לבחור בחברה הטובה ביותר בשוק – אנחנו מאמינים שהלקוחות שלנו לא ראויים לפחות מכך.

אם אתם מעוניינים לקבל פרטים נוספים על הובלות חומרים מסוכנים, ועל שאר שירותי ההובלה שלנו וכן הצעת מחיר אטרקטיבית, אתם מוזמנים לפנות אלינו, ותיענו עוד היום. 

חייגו עכשיו !

עבודת מנוף

5 / 5. 97

דילוג לתוכן