שירותי הובלה

זקוקים לשירותי הובלה?

"ע.ד אשכנזי – הובלות ומנופים" היא החברה הנכונה עבורכם לכל סוגי שירותי ההובלה השונים.

בין אם אתם צריכים הובלת מטענים כבדים, מבנים ניידים, הובלת ציוד כבד ועוד – אנחנו כאן בשבילכם!

אנחנו מספקים מגוון רחב של שירותי הובלה תעשייתיים, ומצטיינים במומחיות, זריזות, ועבודה חלקה ויעילה.

אנחנו בע.ד אשכנזי הובלות ומנופים מספקים לכם אחריות על כל עבודה, כולל הובלת מטענים מכל סוג. 

הובלת מטענים כבדים

מגוון שירותי הובלה עם מנוף

בעמוד זה נסביר על מספר שירותי ההובלות שאנחנו מספקים, לנוחיותכם. ניתן ליצור איתנו קשר למידע נוסף, שאלות וקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ומשתלמת. ע.ד אשכנזי היא חברה עם כ-30 שנות ניסיון והמלצות רבות, מה שהופך אותה לבחירה הנכונה עבור כל פרויקט.

הובלת ציוד כבד

הובלה של ציוד כבד ושינוע ציוד הנדסי עם מנוף צריך להתבצע באמצעות הציוד המתאים לכך.
יש מכונות השוקלות משקל רב, ובעת העברת מפעל למיקום חדש, או סדר וארגון בתוך המפעל, יש להתארגן להובלתן, דבר היכול לגרום ללא מעט כאבי ראש. לחברת ע.ד אשכנזי הובלות ומנופים הניסיון והידע לבצע זאת על הצד הטוב ביותר, כשאתם, בעלי המפעל ומנהלי העבודה, יכולים להיות רגועים ושאננים.

הובלת ציוד כבד

הובלת מטענים

 הובלת מטענים זו המומחיות שלנו, ואנחנו מבצעים אותה באופן שגרתי, בכל רחבי הארץ – ממטולה עד אילת, כולל יהודה ושומרון. בין אם מדובר במכולות, קונטיינרים, ציוד כבד, עבודה בנמלים, אתרי בנייה או כל מקום אחר – אנחנו כאן עבורכם משלב יצירת הקשר, דרך ההגעה והעמסה, ועד לרגע האחרון בו המטען יגיע ליעדו הסופי. אצל "ע.ד אשכנזי הובלות ומנופים", כל לקוח ולקוח נמצא בידיים טובות, בליווי צוות מיומן ומקצועי.

הובלת מטענים כבדים

אחת השיטות הפופולריות ביותר להובלת מטענים כבדים היא שימוש במשאית עם מנוף. זוהי צורה של הובלה שבה רכב מצויד במנוף אשר לאחר מכן ניתן להשתמש בו כדי להעמיס ולפרוק מטען מהמשאית.

היתרונות של שימוש במנופים הם שהם מספקים דרך קלה לשינוע מטענים כבדים מבלי להסתמך על כוח אדם שיצטרך להניף ולהוריד משקלים כבדים. בנוסף לזאת, הובלת מטענים באמצעות משאית עם מנוף חסכוני יותר מצורות אחרות של הובלה, אשר מצריכים יותר כח אדם ולעיתים מספר נסיעות כדי להוביל את אותה כמות שמשאית מנוף מובילה בפעם אחת.

אצלנו בחברת ע.ד אשכנזי, אין מטען שהוא כבד מדי. הציוד שלנו הינו חדש וחדיש, עומד בתקני בטיחות מחמירים, ומתופעל על ידי צוות מעולה ומוכשר. דברים אלו הופכים את המנופים שלנו לכשירים לחלוטין לעמידה בעומסים הגבוהים ביותר, בכל זמן, בכל מקום. וכדי שלא יהיו ספקות, אנחנו מבטחים עבורכם כל עבודה.

הובלת מכולות עם מנוף

הובלת מבנים ניידים

זקוקים להעברת מבנה נייד או קרוואן? חברת ע.ד אשכנזי מספקת את השירות הזה. על מנת להעביר מבנים ניידים או קראוונים, חשוב לדעת פרטים שונים אודותיהם. לדוגמה, מה גודל המבנה? האם השלדה שלו דורשת חיזוק? מה סוג הרצפה? ועוד. כל זאת על מנת שנוכל לתת לכם שירות מותאם אישית עבור המבנה שלכן, ולשמור עליו בטוח ושלם, במצב הטוב ביותר לאורך כל התהליך. אנחנו מעבירים סוגים רבים של מבנים, כולל קראוונים, וגם כאלה שבנויים ממספר חלקים. ניתן להפריד את המבנה, לפרק אותו, או לבצע כל הכנה אחרת לקראת העברה קלה, מהירה ובטוחה.

הובלת עצים - לתעשייה ולצמחייה

הובלת עצים היא מיומנות מיוחדת. בניגוד לחומרים אחרים ומוצקים יותר כגון בטון ומתכות, עצים הם דבר רגיש יותר, עם פוטנציאל גדול להיפגע. דבר זה הינו נכון פי כמה וכמה כשמדברים על העתקת צמחייה חיה, כגון העברת ברושים. השורשים דורשים טיפול מיוחד, כגון עיטוף בבד, ויש פרוטוקול ספציפי שצריך להיצמד אליו בעת ההעברה.

לדוגמה, הנהג צריך להקפיד שלא נשפך חול או פסולת מן המשאית בזמן הנהיגה, ושהשינוע מתבצע בדרכים מותרות. גם אופן העבודה עם המנוף צריך להיות מדויק במיוחד, ולהיות מנוהל על ידי צוות מומחה. הצוותים שלנו מורכבים מאנשי המקצוע מהטובים ביותר בישראל. 

בחברת ע.ד אשכנזי הובלות ומנופים אנחנו מאמינים שכל פרוייקט מוצלח הוא חשוב, ולא מתפשרים על פחות מכך!

אנחנו בחברת ע.ד אשכנזי הובלות ומנופים מבצעים העברת ברושים וכן שינוע עצים לתעשיית הבניין. המשאיות והמנופים שלנו מותאמים לעבודה רגישה זו, כדי שהחומרים יגיעו ליעדם בזריזות ובבטיחות האפשרית וקליטת העצים (בין אם זה ברוש או כל עץ אחר) תהיה יעילה ומהירה.

שירותי הובלה - ביטוח ואחריות

בכל הובלה – בין אם זו הובלת מטענים כבדים, הובלת עצים, או כל סוג אחר – אנחנו מספקים לכם אחריות על העבודה, כדי שתהיו בטוחים שהמטען שלכם נמצא בידיים טובות. 

רוצים לדעת עוד על הובלות ושרותי מנוף, לשאול שאלות, להתייעץ ולקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר? פנו אלינו וניתקדם לעבר השלמת השינוע במהירות האפשרית.

חייגו עכשיו !

שירותי הובלה

מאמרים

5 / 5. 131

דילוג לתוכן