מנוף הרמה מחיר לשעה

אם מחפשים ציוד הרמה לעבודות השונות בתחום הבנייה או שאר התחומים, מגלים, כי קיימות לא מעט חברות בשוק שמציעות את שירותיהן. יש לזכור, כי מנוף הרמה הוא אינו כמו מנוף סטנדרטי שמרים חפצים ונושא אותם למקומות שונים בנקודת אחיזה של תלייה, כי אם מדובר על מעלית חיצונית. ניתן לעשות שימוש עם מנוף הרמה להעברה של תכולת דירה או משרדים בצורה מסודרת מבית הלקוח או המשרד, עד לקומת הקרקע. ציוד זה הינו נוח לעבודה וחברות שוגרות אותו על פי שעה או על פי מחיר יומי. יש לברר לפני ששוכרים מנוף, מה המחירים.

מי שוכר מנוף הרמה מחיר לשעה?

מי שעושה שימוש יום יומי עם מנוף הרמה, לבטח יעדיף לרכוש אחד או אפילו כמה מנופים, תלוי בהיקף העבודה. מי שזקוק לשכטר מנוף הרמה על בסיס שעתי, הן לרוב חברות הובלה, חברות שמבצעות איטום בגובה, חברות בנייה וכדומה, אשר מעדיפות ציוד זה עם כוח אדם מיומן, על מנת לייעל את העבודה ולבצע אותה ביעילות ומהירות. המחיר של מנופי ההרמה לשכירות של שע או על פי שכירות יומית, משתנה על פי סוג המנוף. מנופים גדולים יותר, יעלו יותר כגון כאלה שמגיעים לקומות גבוהות יותר. מחירי השכירות על פי שעה של מנופי ההרמה, יהיו בטווח מחירים שבין 300-1200 ש"ח.

מנוף הרמה מחיר לשעה - אשכנזי

מנוף הרמה מחיר לשעה- ע.ד אשכנזי בע"מ

ע.ד אשכנזי, הינה חברת הובלות, אשר נוסדה בשנת 1990 והיא מספקת פתרונות שינוע שונים הכוללים:  הובלה, שינוע, מנופים, ציוד כבד ומטענים בכל רחבי הארץ. לחברה ישנו ציוד מתקדם של מנופים, משאיות, מלגזות, סמיטריילרים ועד לציוד עבור מטענים חריגים. החברה מספקת לחברות השונות גם ציוד מתקדם גם צוות מקצועי ומיומן שיבצע  עבורן את  העבודה הנדרשת. חברת ע.ד אשכנזי, מתמחה בפתרונות הנפה, הובלה ושינוע מכל הסוגים. צוות החברה, מורכב מאנשי מקצועי בעלי הסמכה ורישיונות המיועדים לעבודה בגובה ושינוע. הצוות עובד בפיקוח ותחת כללי הבטיחות המקובלים במשרד העבודה.  המחירים להשכרת הציוד והצוות הינם סבירים, החברה עומדת בלוח הזמנים ומעניקה יחס אדיב ואישי לכל לקוח. חברת ע.ד  משרתת לקוחות קבועים ורבים כמו: משרד הביטחון, חברות הנדסה ופיתוח, חברות בניה, וארגונים גדולים בארץ.

 

Recent Posts

Leave a Comment