מנוף סל אדם

זקוקים למשאית מנוף סל אדם? חברת "ע.ד אשכנזי הובלות ומנופים" מציעה שירותי סל אדם, בין מגוון השירותים הנוספים שיש לנו.

חייגו עכשיו !

משאית מנוף סל אדם

בעמוד זה נסביר לכם מעט על מנוף סל, מה חשוב לבדוק כשמזמינים אחד כזה, וממה כדאי להיזהר. 

כל הפרטים לפניכם.

מהו מנוף סל אדם?

מנוף סל אדם, או בקיצור מנוף סל, הוא מתקן המורכב על משאית ומאפשר הרמת אדם לגובה. 

מנוף סל הוא מכשיר הפועל על אותו עיקרון כמו מנוף עילי. הוא מורכב מחבל תיל שבקצהו מחובר סל, הניתן להגבהה או הורדה באמצעות כבלי פלדה או שרשראות להעמסה ופריקה של מטען. המפעיל רוכב בסל, שבדרך כלל תלוי בכבל אחד ויכול לנוע לכל הכיוונים לאורך הכבל הזה.

עבודת מנוף סל אדם מתבצעת בדרך כלל בעזרת רתמה או מערכת חבל וגלגלת, אותה ניתן להפעיל על ידי מפעיל המנוף, או עוזר בשטח.

כשמזמינים שירותי מנוף סל הרמה, חשוב לוודא שאנו בוחרים בחברה המקצועית ביותר לביצוע המשימה. זאת מכיוון שעמידה בתקני הבטיחות היא הכרחית ומחייבת, וכל טעות בתחום זה יכולה לגרור פגיעה בבטיחות העובדים ואפילו לקחת חיי אדם.

אנו בחברת ע.ד אשכנזי מבטיחים לכם להשתמש אך ורק במשאית מנוף אדם חדשה וחדישה, העומדת בכל תקני הבטיחות המחמירים ביותר. 

משאית מנוף סל אדם

בזכות ניסיון של שנים, ההתמחות שלנו בחברת ע.ד אשכנזי הובלות ומנופים בעבודות סל אדם היא מהמצוינות בתחום. עבודות סל אדם דורשות דיוק, ריכוז וערנות גבוהה, אפילו יותר מבשאר עבודות מנוף.

הסיבה לכך היא שמרימים אנשים לגובה בסביבה שלעיתים מסוכנת – טיפול בפנסי תאורה וכבלי חשמל בגובה רב, לפעמים בלילה כשחשוך והתקשורת נעשית במכשירי קשר בלבד.
לעיתים אזור העבודה רווי בתשתיות של כבלי חשמל והתנועה וההרמה נעשית בזהירות רבה ובסבלנות גדולה.

סל אדם

מה מבדיל את מנוף הסל מסוגי מנופים אחרים?

מנוף בעל סל הרמה מורכב מכמה חלקים: סל להרמת אדם, משאית, והחשוב ביותר: זרוע הידראולית טלסקופית. זרוע זו מאפשרת לאיש המקצוע המתפעל את מנוף הסל שליטה גבוהה מאוד בכל התהליך. בקצה הזרוע מקובע סל ההרמה, שיכול לנוע בזוויות רבות יותר ממנוף רגיל – לגובה, לרוחב, לימין ולשמאל. עובדות אלו הופכות את מנוף הסל למושלם לביצוע סוגים שונים של פרויקטים הדורשים דיוק ללא פשרות, כמו גיזום, צביעה, וכו'.

בונוס נוסף: מנוף סל יכול אפילו לחסוך לכם כסף! מופתעים? נסביר את העקרון: במשימות שפעם היו דרושים עבורן מספר גדול של עובדים, כיום ניתן להשתמש בסל להרמת אדם ולחסוך זמן, כוח עבודה וסיכון מיותר כמעט בכל אתר בנייה.

כיצד לבחור שירות מנופי סל שייתן לכם את התמורה הטובה ביותר?

חשוב לבחור חברה טובה ומקצועית. לחברת "ע.ד אשכנזי הובלות ומנופים" יש שנים רבות של ניסיון בתעשייה – מעל שלושים שנות הובלות, ואלפי לקוחות מרוצים. ברשותנו ציוד מעולה הכולל משאית מנוף סל אדם שתענה על כל הדרישות שלכם ואפילו מעבר לכך.

מנוף סל אדם

השכרת מנוף סל - ביטוח

דבר נוסף שחשוב לבדוק הוא הביטוח. כדי שתוכלו להישאר שקטים גם כשאתם, העובדים או העמיתים שלכם מבצעים עבודות גובה, חשוב מאוד שיהיה ביטוח על כל שלב ושלב בפרויקט. חברת ע.ד אשכנזי הובלות ומנופים גאה לספק ביטוח מלא, כי אין דבר שיותר חשוב לנו מהלקוחות שלנו.

דבר אחרון שצריך לבדוק הוא את רמת השירות. אם לא רוצים "להיתקע" עם חברה שלא מספקת לכם את המענה הראוי. חברתנו תיתן לכם מענה עשרים וארבע שעות ביממה, מסביב לשעון, ותמיד באמינות ובחיוך.

ממה כדאי להיזהר כשפונים לשירותי סל להרמת אדם?

קודם כל, חשוב לציין שסל אדם כשמו כן הוא: סל להרמת אדם, ואינו מיועד להעברת מטענים כבדים במיוחד. מנוף סל יכול לשאת משקל של עד ארבע טון לכל היותר, ואם מה שאתם צריכים להעביר שוקל יותר מכך, כדאי שתפנו לסוג אחר של הובלה.  
חברת ע.ד אשכנזי הובלות ומנופים מבצעת את כלל עבודות ההובלות מנוף – העברת מכולות, מבנים ניידים, ציוד כבד ועוד.

בנוסף, כדאי להימנע מעבודה עם חברות לא מקצועיות. אם אתם נתקלים בהצעת מחיר שנשמעת אטרקטיבית מדי, באופן לא פרופורציונלי למחירי השוק – זה יכול להדליק נורה אדומה. 

בחרו תמיד בחברה ותיקה, שעומדת בכל התקנים, מקפידה על נהלי בטיחות בכל עת ומבצעת בדיקות באופן תדיר וסדיר. נהלי הבטיחות כוללים, לדוגמא, עבודה עם קסדה וכפפות, גידור שטח העבודה על מנת להגן על העוברים ושבים בשטח, ודברים נוספים שיש להקפיד עליהם.

השתכנעתם שאנחנו הבחירה הנכונה עבורכם? יש לכם עוד שאלות? מעוניינים לקבל הצעת מחיר משתלמת למשאית מנוף סל אדם?

צרו איתנו קשר עוד היום ותיענו בהקדם.

סל הרמה
שירות מנוף סל אדם

חייגו עכשיו !

השכרת מנוף סל - שימושים נוספים

סלי הרמה אינם שימושיים רק בענף הבנייה, הם משמשים גם למתקני אמנות, אביזרי מסיבה, או כל פרויקט אחר שדורש הרמה והנפה של בן אדם.

יש צורך במשאית מנוף סל אדם כאשר המשא להרמה עולה על משקל מסוים שניתן לטפל בו על ידי מלגזה או כאשר יש צורך להרים את המטען מעל גובה מסוים.

מנוף סל הוא מתקן הרמה תעשייתי המשתמש במשקל ובחוזק של אדם כדי להרים חומר כבד, המאוחסן בדרך כלל בסל גדול.

מנוף סל  משמש לפעמים גם לפעולות חילוץ, או למטרות שונות אחרות בהן צריך להגיע לגבהים מכל סיבה שהיא. ישנם סוגים רבים ושונים של מנופים, אבל זה מתמחה בהרמת אנשים.